Pokud společnost funguje v režimu odemykání a zamykání směn, mohou se zaměstnanci přihlásit na směny pouhým kliknutím na tlačítko "přihlásit v mobilní aplikaci".
Kdo se přihlásí dříve, ten směnu získá. Zaměstnanci se mohou odhlásit opět kliknutím na směnu.
Jsou dva režimy:
Přihlášení schvaluje manažer - zaměstnanec čeká na zprávu od manažera, že je směna schválená
Přihlíšení se neschvaluje - směna je zaměstnance rovnou